Čistící stroje

summa spol. s r.o.

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem průmyslových čisticích strojů z nerezové oceli, které jsou využívány zejména na čištění před povrchovými úpravami, svařováním, montáží či demontáží. Technologie mytí zajišťuje důkladné odstranění mastnoty a mechanických nečistot z povrchu dílů. Zařízení může kombinovat strojní a ruční mytí. Toto řešení se využívá pro silně znečištěné součásti, zejména v autoservisech, údržba na provozech atd. Zákazníkům přizpůsobíme použitou odmašťovací technologii s ohledem na požadovanou finální čistotu povrchu částí, doporučíme účinnost filtrace, výkon čerpadel, počet pracovních lázní, atd. Před výrobou finálního zařízení lze funkčnost navrhovaného řešení ověřit v naší zkušebně. Kromě vývoje čisticích zařízení se zabýváme také servisem čisticích strojů a vývojem odmašťovacích strojů na zakázku.

Krauselová zařízení | Summa s.r.o. | Šumperk

Využití těchto strojů

Čisticí stroje jsou využívány zejména před povrchovými úpravami, které případné nečistoty ještě zvýrazní. Proto je díly nutné důkladně vyčistit.

Výhody

Čisticí stroje pečlivě zbaví nečistot jednotlivé díly před následnými operacemi.

Volitelná skladba technologie umožňuje řešení na míru s ohledem na přání zákazníka.

Postup zakázky

summa spol. s r.o.

1. Prvotní
kontakt

Zákazník nás kontaktuje e-mailem nebo telefonicky. Spojíme se s ním, zjistíme podrobnosti a v případě nejasností pošleme dotazník pro upřesnění.

2. Návrh stroje dle požadavků

Díky všem potřebným údajům, které získáme od zákazníka, jsme schopni navrhnout řešení s doporučenou technologií a počet lázní pro dosažení požadované čistoty.

3. Cenová nabídka

Na základě navrženého řešení, doporučené technologie a také s ohledem na přání zákazníka vyhodnotíme celý proces a zašleme cenovou nabídku.

4. Ověření funkčnosti
stroje

Dále provedeme testování v naší zkušebně na dílech či součástech zákazníka a ukážeme mu, na jakém principu a zda bude navržená technologie opravdu fungovat.

5. Závazná objednávka

Pokud je zákazník s cenovou nabídkou a výsledky ověření funkčnosti stroje spokojen, provede závaznou objednávku stroje.

6. Výroba a testování stroje

Konstrukce vyhotoví dokumentaci, na jejímž základě je stroj vyroben. Po jeho dokončení je stroj testován na správnou funkčnost.

7. Instalace u zákazníka zaškolení obsluhy

Otestovaný stroj je dodán a nainstalován u zákazníka, je předána dokumentace a technologická doporučení, zaškolena obsluha.

5. Spokojený zákazník

Výsledkem je zákazník, který je se strojem spokojen. Dále na stroji zajišťujeme záruční a pozáruční servis.